Parfém Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml

Nechte se okouzlit jemným výdechem Al Haramain Vintage Classic. Vzácná vůně, která vás nadchne následujícími výdechy: dřevitý, květinový, citrusový, ovocný, západní, pižmový. Značka Al Haramain věděla, jak sestavit vůni hodnou jména se složením mandarinka, růžový pepř, černý pepř, fialka, skořice, vetiver, pižmo, vanilka, santalové dřevo. 

Složení parfému

Hlava

mandarinka, růžový pepř, černý pepř, fialka, skořice, vetiver, pižmo, vanilka, santalové dřevo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Vintage Classic – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář