Parfém Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml

Propadněte kouzlu lahodné vůně Al Haramain Vintage Noir. Vzácná vůně, díky které oceníte následující esence: dřevitá, květinová, západní, orientální. Společnost Al Haramain dokázala sestavit vůni hodnou jména a složenou z koriandru, růžového pepře, cedrového dřeva, vanilky, fazole tonky, šalvěje. 

Složení parfému

Hlava

koriandr, růžový pepř, cedrové dřevo, vanilka, fazole tonka, šalvěj

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Vintage Noir – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář