Parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml

  • Parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml

Rafinovaná parfémovaná voda se sladkou notou. Elegantní láhev vyrobená v evropském stylu obsahuje celou škálu pocitů a vášní Východu. Horní nota představené vůně nese ovocné a květinové motivy, které jsou harmonicky propletené s teplým a svíravým bergamotem. Střední tóny: frézie, kosatec, čínská pivoňka, jasmín a růže, doplňují zvuk hlavních tónů a vytvářejí nepopsatelnou, voňavou atmosféru rozkvetlé zahrady. A všechna tato magie zahalená jantarovými paprsky se jemně rozplývá ve spodních tónech pižma, naplněných teplem a vášní a postupně se mění v uklidněný zvuk mechu a santalového dřeva.

Složení parfému

Hlava

ovoce, květiny, bergamot

Srdce

frézie, kosatec, pivoňka, jasmín, růže

Základ

pižmo, ovoce, jantar, mech, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Al Haramain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Al Haramain

Pokud chcete koupit originální parfém Al Haramain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář