Parfém Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml

  • Parfém Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml

Je energická, jako toto italské město. Nejprve se chlubí rafinovanými tóny jasmínu, květy pomerančovníku a čisté pačuli. Srdce vůně rozehrávají tonka boby, spolu se sladkou vanilkou a pralinkami. Nejzajímavější složkou vůně je ale kosatcová esence z Irisu Pallida – z jedné z nejvzácnějších a nejluxusnějších květin na světě. Pokud chcete vyčnívat z davu, sáhněte po této originální, velmi ženské, až hříšné vůni.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, hruška

Srdce

jasmín, kosatec, květ pomerančovníku

Základ

pralinka, pačuli, tonka fazole, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Alena Šeredová. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Alena Šeredová

Pokud chcete koupit originální parfém Alena Šeredová online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Alena Šeredová Milano – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář