Parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

  • Parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Praga),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

Čistá, jemně květinová vůně, která připomíná brzké ranní procházky probouzející se Prahou a jejími zahradami, kde cítíte svěžest odpařující rosy na bílých květech a prosvítající sluneční paprsky. Hlavní akord, který celou vůni provází, jsou konvalinky. Křehké, svěží, svůdné a romantické. Okamžitě ve vás navodí pocit klidu a harmonie. Tento parfém je také ideální volbou na originální dárek z našich krajin do zahraničí.

Složení parfému

Hlava

konvalinka

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Alena Šeredová. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Alena Šeredová

Pokud chcete koupit originální parfém Alena Šeredová online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář