Parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

  • Parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

Je určená mužům, kteří nikdy nedělají kompromisy, mají svůj jasný cíl a jdou si za ním. Nejprve zapůsobí svěží esence pomerančovníku a čerstvé máty. Teplo a kořeněnou pikantnost vůni dodává směs sladké skořice a tóny bílé kůže. Vše je zakončeno pačuli, smyslnou ambrou a mužnými dřevitými tóny. Pokud ji však použijete i jako žena, neuděláte chybu – vůně je nádherná i jako unisex.

Složení parfému

Hlava

máta, pomeranč

Srdce

růže, skořice, kůže, ostré tóny

Základ

pačuli, ambra, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Alena Šeredová. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Alena Šeredová

Pokud chcete koupit originální parfém Alena Šeredová online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář