Parfém Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml

  • Parfém Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml

Smyslná květinová vůně pro ženy Alexander McQueen McQueen. V úvodu se mísí tóny růžového a černého pepře s hřebíčkem. Ve smyslném srdci dominují květy tuberózy, jasmínu a ylang-ylang, které v pozadí doplňují dřevité akordy vetiveru. Tato parfémovaná voda okouzlí vaše okolí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

hřebíček, růžový pepř, černý pepř

Srdce

ylang-ylang, jasmín sambac, tuberóza

Základ

vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Alexander McQueen. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Alexander McQueen

Pokud chcete koupit originální parfém Alexander McQueen online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Alexander McQueen McQueen – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář