Parfém Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml

S vůní Beach Hut Woman prozkoumáte osamělé okamžiky zachycujících klid opuštěné pláže. V úvodu je cítit svěží bergamot s minerálními tóny. Srdce otevírají tóny naplaveného dříví a ylang-ylang. Ke konci se projeví vůně kašmíru a pačuli, která krásně uzavírá kompazici. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

minerální tóny, bergamot

Srdce

ylang-ylang, naplavené dříví

Základ

kašmír, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Beach Hut Woman – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář