Parfém Amouage Epic Man – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Epic Man – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Epic Man – EDP 100 ml

Epic Man od značky Amouage je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří kombinace růžového pepře, kardamomu, šafránu, muškátového květu i oříšku, myrty a kmínu. Srdce patří gardénii a myrze. Ve výrazném základu ucítíte santalové a agarové dřevo, pačuli, pižmo, kadidlo, intenzivní kožené tóny, sturač a cedr.
Na trh byla uvedena v roce 2009.

Složení parfému

Hlava

kardamom, muškátový oříšek, růžový pepř, myrta, olibanum, šafrán, kmín, muškátovník

Srdce

myrha, geranium

Základ

pačuli, kadidlo, cedr, santalové dřevo, pižmo, kůže, oud, kastoreum, styrax

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Epic Man – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Epic Man – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Epic Man – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Epic Man – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář