Parfém Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml

Fate For Women je luxusní orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava se skládá ze svěžího bergamotu, červené chilli papričky, pepře a skořice. V srdci ucítíte kombinaci růže, jasmínu, narcisu, kadidla a pryskyřice labdanum. Kompozici uzavírá sladká vanilka, pačuli, pryskyřice benzoin, kadidlo, kůže, dubový mech a kastoreum. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

bergamot, červená chilli paprička, pepř, skořice

Srdce

růže, jasmín, narcis, kadidlo, labdanum

Základ

vanilka, pačuli, benzoin, kadidlo, kůže, dubový mech, kastoreum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Fate For Women – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář