Parfém Amouage Figment Man – EDP 50 ml

  • Parfém Amouage Figment Man – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Figment Man – EDP 50 ml

Figment Man je dokonalá pánská vůně od značky Amouage. Jenom se navoníte a ocitnete se na nejkrásnějších místech světa. Skvělá kompozice začíná hlavou, ve které nalezneme citrón, pelargonii a růžový pepř. Ve středu cítíme vůni santalové dřeva, vetiver a zvířecí poznámky. Labdanum s guajakovým dřevem a zemitými poznámkami stojí za úžasným základem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

citrón, pelargonie, růžový pepř

Srdce

santalové dřevo, zvířecí poznámky, vetiver

Základ

labdanum, guajakové dřevo, zemité poznámky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Figment Man – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Figment Man – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Figment Man – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Figment Man – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář