Parfém Amouage Figment Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Figment Woman – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Figment Woman – EDP 100 ml

Konec května 2017 se nesl ve znamení nového modelu Amouage Figment pro ženy. V překladu z angličtiny název znamená „Beletrie“. Uvnitř láhve na nás čeká složitá květinová chypre kompozice, jejímž srdcem jsou tóny jasmínu, tuberózy, gardénie, pomerančového květu, lilie a ylang-ylang, stejně jako koření – šafrán a čínský pepř. Christopher Chong použil jako základ noty papyrus, duhovku, pačuli a kadidlo.

Složení parfému

Hlava

pepř, šafrán, gardénie

Srdce

tuberóza, jasmín Sambac, pomerančové květy, ylang-ylang, cassia

Základ

duhovka, papyrus, pačuli, kadidlo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Figment Woman – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Figment Woman – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Figment Woman – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Figment Woman – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář