Parfém Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml

Parfémová voda Honour od značky Amouage je orientálně-kořenitá vůně pro všechny muže, kteří milují výraznější a dlouhotrvající vůně. Nechte se jí pohltit, splyne s vámi a nechá promluvit vaši osobnost!
Na trh byla uvedena v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

pepř, růžový pepř

Srdce

muškátový oříšek, pryskyřice elemi, muškát

Základ

fazole tonka, kadidlo, pižmo, cedrové dřevo, pačuli, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Honour – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář