Parfém Amouage Honour Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Honour Woman – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Honour Woman – EDP 100 ml

Honour Woman je neodolatenou vůní pro ženy. V kořeněné hlavě je pepř, koriandr a rebarbora. Květinové srdce otevírá konvalinka, jasmín, karafiát, tuberóza a krásná gardénie. Orientální základ tvoří kadidlo, ambra, vetiver, kůže a pryskyřice.Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

pepř, koriandr, rebarbora

Srdce

konvalinka, jasmín, karafiát, tuberóza, gardénie

Základ

kadidlo, ambra, vetiver, kůže, pryskyřice

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Honour Woman – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Honour Woman – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Honour Woman – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Honour Woman – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář