Parfém Amouage Imitation Man – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Imitation Man – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Imitation Man – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Imitation Man od značky Amouage je smyslná a neodolatelná vůně pro muže. V její hlavě se pyšní pepř, muškátový oříšek a citrón. Růže, fialka a orris stojí za květinovým srdcem. V základu nalezneme pačuli, castoreum, vetiver, kůži a myrhu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pepř, muškátový oříšek, cirón 

Srdce

orris, fialka, růže

Základ

pačuli, castoreum, vetiver, kůže, myrha

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Imitation Man – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Imitation Man – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Imitation Man – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Imitation Man – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář