Parfém Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml

Květinové úvodní noty, ve kterých se mísí růže, ylang ylang, květ pomerančovníku a jasmín evokují dny, kdy nebylo nic nemožné. Jiskřivé srdce, ve kterém nalezneme černý rybíz, aldehydy a lékořici tomu dodává pořádnou energii. Zatímco kadidlo, pačuli a santalové dřevo v základu, vůni dodávají na smyslnost.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. 

Složení parfému

Hlava

jasmín, ylang-ylang, růže, květ pomerančovníku

Srdce

černý rybíz, aldehydy, lékořice

Základ

pačuli, kadidlo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Imitation Woman – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář