Parfém Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml

Interlude Woman je dámská chyprově-květinová vůně s bohatým složením. Otevírá ji bergamot společně se zázvorem, grepem a měsíčkem lékařským. V srdci ucítíte kombinaci květin, ovoce, pryskyřice opoponax, kadidla, kávy, dřeva a sladkého medu. Kompozici uzavírá dřevitý základ doplněný o vanilku, kůži, ambru, pryskyřici benzoin, pižmo, dubový mech a fazoli tonka.
Na trh byla uvedena v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

bergamot, zázvor, grep, měsíček

Srdce

kadidlo, růže, květ pomeranče, jasmín, vlašský ořech, káva, kiwi, santalové dřevo, med, slaměnka, opoponax

Základ

vanilka, kůže, dubový mech, ambra, benzoin, fazole tonka, pižmo, agarové dřevo (oud), santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Interlude Woman – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář