Parfém Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml

Lilac Love je luxusní květinová vůně pro ženy; další z kolekce The Secret Garden. V úvodu ucítíte kombinaci jasmínu, růže, gardénie, pivoňky, seříku a květiny heliotrop. Poté se o slovo přihlásí kakao, fazole tonka a kosatec. Závěr je v režii santalového dřeva, pačuli a sladké vanilky.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

jasmín, růže, gardénie, pivoňka, helitrope, šeřík

Srdce

kosatec, kakao, fazole tonka

Základ

santalové dřevo, pačuli, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Lilac Love – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář