Parfém Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml

Memoir Woman je výrazná chyprová vůně pro ženy. Hned v úvodu ucítíte pelyněk, růžový pepř a kardamom doplněný o osvěžující mandarinku. Srdce patří květinám v podobě jasmínu, růže a dalších bílých květin. Ty jsou zahaleny do kořenitých tónů hřebíčku, pepře a kadidla. Kompozici uzavírá pižmo, kůže, sturač, krétská pryskyřice ze skalní růže (labdanum) a kastoreum, které svým výrazným aroma připomíná vanilku nebo maliny.
Na trh byla uvedena v roce 2010.

Složení parfému

Hlava

kardamom, mandarinka, růžový pepř, pelyněk

Srdce

hřebíček, kadidlo, pepř, dřevité tóny, jasmín, růže, bílé květiny

Základ

pižmo, labdanum, dubový mech, sturač, kůže, kastoreum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Memoir Woman – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář