Parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

Pro ty, kteří již milují výraznou jemnou vůni této jedinečné květiny, si můžete být jisti, že Love Mimosa má její vznešený výraz, který uhasí osvěžující. Ale stejně důležité je, že i ti, kteří nikdy nepočítali mimózy mezi své oblíbené, najdou v této vůni spoustu zbožnění, které plynule navrství kytici vzácných květinek spolu s titulární květinou a vytvoří multidimenzionální portrét ženské pohody a krásy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

orris, listy fialek, cascalone

Srdce

paradisone, hruška, mimóza

Základ

heliotrop, ylang-ylang, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář