Parfém Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml

Parfémová voda Myths od značky Amouage je orientálně-dřevitá vůně, která se otevírá tóny kořenu kosatce a chryzantémy. Srdce parfému patří vetiveru, pryskyřici elemi, růži a rumu a na závěr se rozvine vůně kůže, popelu a labdana.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

kořen kosatce, chryzantéma

Srdce

vetiver, pryskyřice elemi, růže, rum

Základ

popel, kůže, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Myths – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář