Parfém Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml

Parfémová voda Myths Woman od značky Amouage je určena pro všechny milovnice květinově-zelených vůní. Nejprve ucítíte směs květin v podobě chryzantémy, labdana, narcisu a lístků fialky. Poté se rozvine vůně ambry, pačuli a karafiátu a na závěr se o slovo přihlásí mech, pižmo a kůže.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

chryzantéma, labdanum, narcis, lístky fialky

Srdce

ambra, pačuli, karafiát

Základ

mech, pižmo, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Myths Woman – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář