Parfém Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml

Portrayal Man představuje naši vnitřní touhu být naším pravým já, i když naše víry jsou nekonvenční. Tato vůně ztělesňující bohémskou kulturu 20. let 20. století vyzařuje atmosféru nádherné drzosti. Portrayal Man je pro odvážné. Osoba, která se odváží vzdorovat normám své společnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

lístky fialek

Srdce

vetiver

Základ

jalovcový olej

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Portrayal Man – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář