Parfém Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml

Odraz začíná zelenou svěžestí připomínající ranní rosu na jaře. Sofistikovaná kytice bílých květů korunuje vůni bohatostí a hloubkou, přičemž zahrnuje vůni pižma a lesů zabalených do teplých jantarových tónů, které pokožce dodávají magickou auru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Složení parfému

Hlava

frézie, zelené tóny, vodní fialka

Srdce

magnolie, jasmín

Základ

santalové dřevo, ambra, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Amouage. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Amouage

Pokud chcete koupit originální parfém Amouage online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Amouage Reflection Woman – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář