Parfém Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml

  • Parfém Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml

King Of Seduction Absolute je jedinečným zážitkem pro muže. Už při prvním přičichnutí zjistíte, že přímo tuhle toaletní vodu prostě potřebujete. Za hlavou této úžasné vůně stojí grep, pelyněk, zelená mandle a pomelo. Kardamon s mořskými tóny a levandulí vynikají uprostřed vůně. A ke konci se zamilujete do vůně kůže, vetiveru a dubového mechu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. 

Složení parfému

Hlava
grep, pelyněk, zelená mandle, pomelo
Srdce
kardamom, mořské tóny, levandule
Základ
kůže, dubový mech, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Antonio Banderas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Antonio Banderas

Pokud chcete koupit originální parfém Antonio Banderas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Antonio Banderas King Of Seduction Absolute – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář