Parfém Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml

  • Parfém Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml

Miami Seduction For Men je pánská vůně pro opravdové muže, kteří vědí co chtějí. Jenom se navoníte a již nebudete chtít nic jiného. Na začátku ucítíme šalvěj a mandarinku s ananasem. Kardamon a mořské tóny nás osloví uprostřed kompozice. A díky úžasným dřevitým tónům a cedru nakonci se budeme cítit jako v lese. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

šalvěj, mandarinka, ananas

Srdce

kardamon, mořské tóny

Základ

cedr, pižmo, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Antonio Banderas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Antonio Banderas

Pokud chcete koupit originální parfém Antonio Banderas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Antonio Banderas Miami Seduction For Men – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář