Parfém Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml

  • Parfém Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Svěží – Miami Seduction In Black),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml

Miami Seduction In Black je výjimečná vůně pro všechny odvážné muže. V úvodních tónech vůně cítíme hrušku, jablko a maté. Srdce provoní list fialky a cedr, který vůni dodá tu pravou jiskru. Pižmo, jantar a fazole tonka ukončí toto mistrovské dílo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

hruška, jablko, maté

Srdce

list fialky, cedr

Základ

pižmo, jantar, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Antonio Banderas. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Antonio Banderas

Pokud chcete koupit originální parfém Antonio Banderas online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Antonio Banderas Miami Seduction In Black – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář