Parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml

  • Parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml

Moonlight je květinová parfemovaná voda, kterou si oblíbí každá romantická žena. Vůně, díky které nepřestanete nikdy snít. Sladší vůně, která začíná ovocným nádechem černého rybízu a švestky. Srdce provoní marshmallow a rozkvetlá pivoňka. V základu ucítíme vanilku, ambru a santalové dřevo. Nenechte si ujít pocit jedinečnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, švestka

Srdce
pivoňka, marshmallow
Základ
ambra, vanilka, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ariana Grande. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ariana Grande

Pokud chcete koupit originální parfém Ariana Grande online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář