Parfém Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml

  • Parfém Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml

Sweet Like Candy je hravá vůně zabalená v dekadentní touze. Inspirována Arianinou svůdně sladkou, zábavnou a sexy osobností. Svůdná dávka ostružin s hruškou a šťavnatým italským bergamotem jiskří s lahodnou závislostí, zatímco sametové vrstvy s načechraný marshmallow a vanilkou se spojují a zanechávají sexy stopu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

ostružina, hruška, bergamot

Srdce

šlehačka, marshmallow, jasmín, zimolez, černý rybíz

Základ
vanilka, kašmír

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ariana Grande. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ariana Grande

Pokud chcete koupit originální parfém Ariana Grande online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ariana Grande Sweet Like Candy – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář