Parfém Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml

  • Parfém Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml

Thank U, Next je vůně pro učení, milování a plný život s vašimi besties po vašem boku. Nejnovější výtvor Ariany je odrazem její cesty – inspirativní, silná a plná dobrodružství.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

malina, hruška

Srdce
kokos, růže
Základ
makronky, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Ariana Grande. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Ariana Grande

Pokud chcete koupit originální parfém Ariana Grande online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář