Parfém Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml

  • Parfém Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml

Armaf Bois Luxura je díky své svěžesti skvělou volbu pro moderního muže. Vrchní tóny bylinné levandule, šalvěje a bazalky evokují obraz odpolední túry svěžími zelenými listy. Iris, fialka a mimóza tvoří prostřední tóny a podporují tento obraz. Cedr a jantar doplňují základ a vytvářejí mužnou vůni, která se dobře hodí k jakékoli činnosti.

Složení parfému

Hlava

levandule, zelené poznámky, bazalka, šalvěj

Srdce

fialka, mimóza, duhovka

Základ

cedr, vetiver, pačuli, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Bois Luxura – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář