Parfém Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml

  • Parfém Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml

Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. Kompozici uzavírá šedá ambra, vanilka, pižmo a pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

citron, černý rybíz, jablko, bergamot, ananas

Srdce

růže, jasmín, bříza

Základ

vanilka, šedá ambra, pižmo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Club De Nuit Intense Man – parfémový olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář