Parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik

Club De Nuit Sillage je smyslná parfémovaná voda pro opravdové muže. Začáteční tóny otevírá šafrán, růže a pelargonie. Srdce rozehřeje muškátový oříšek s fialkou a okoření ho pepř s kmínem. Konec uzavírá jantar, oud a vanilka s pačuli. Tato originální kombinace ingrediencí dělá vůni výjimečnou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

růže, pelargonie, šafrán

Srdce

kmín, muškátový oříšek, fialka, pepř

Základ

jantar, oud, vanilka, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář