Parfém Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml

  • Parfém Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml

Armaf Derby Gold je komplexní a sofistikovaná toaletní voda pro muže. Špičkové tóny bergamotu vzrušují smysly, zatímco náznaky koření a kardamomu dávají záblesk dobývání dalekých zemích plných dobrodružství. Jemné tóny srdce jablka, jasmínu a ananasu dodávají aromatickému zážitku osvěžující a tropický tón. Solidní základní tóny fazole tonky, cedru a jantaru připomínají uklidňující stabilitu a bohatství. 

Složení parfému

Hlava

bregamot, kardamon, pikantní tóny

Srdce

jablko, jasmín, ananas

Základ

fazole tonka, jantar, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář