Parfém Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml

Armaf Derby Club House Gold je lahodná orientální parfémovaná voda pro sofistikovanou ženu. Vrchní tóny pomeranče, černého rybízu, mandarinky a bergamotu vybuchnou a jemně zkaramelizují ve smyslech. Srdeční tóny tuberózy, jasmínu a heliotropu zahřívají opojný zážitek a dodávají jemnou květinovou vůni. Základní tóny cashmeranu, fazole tonky a vanilky poskytují bohatý a přepychový základ pro tuto odvážnou směs.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, pomeranč, mandarinka, bergamot

Srdce

jasmín, heliotrop, tuberóza

Základ

cashmeran, fazole tonka, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář