Parfém Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml

Armaf Edition One je elegantně moderní ovocná a květinová parfémovaná voda pro ženu, která chce čistou a svěží vůni a nebojí se něčeho trochu odvážnějšího. Elektrizující a příjemné jsou vrchní tóny neroli, jasmínu a pomeranče. Srdeční tóny gardénie a tuberózy se nenápadně otevírají a dodávají vůni uklidňující květinový nádech. Základní tóny pačuli, jantaru a medu se karamelizují do lahodného základu.

Složení parfému

Hlava

jasmín, neroli, hořký pomeranč, malina

Srdce

jasmín, gardénie, tuberóza, růže

Základ

med, pačuli, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Edition One Woman – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář