Parfém Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml

  • Parfém Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml

Parfémová voda Eternia Woman od značky Armaf je orientální květinová vůně pro ženy. Otevírá se svěží kombinací citrusů a hořkého pomeranče, poté přechází do srdce tvořeného pelargónie, růží a mandlí. Kompozici uzavírá santalové dřevo, fazole tonka a vanilka.

Složení parfému

Hlava

citrón, hořký pomeranč

Srdce

pelargónie, růže, mandle

Základ

santalové dřevo, fazole tonka, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Eternia Woman – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář