Parfém Armaf Excellus – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Excellus – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Excellus – EDP 100 ml

Energetická směs bergamotu, grapefruitu a neroli je smíchána, aby vytvořila pikantní kombinaci. Uklidňující střední tóny šafránu a jasmínu dodávají klid, následované některými dřevitými podtóny, které přinášejí vysoce exotický zážitek.

Složení parfému

Hlava

bergamot, neroli, grapefruit

Srdce

šafrán, jasmín, muškátový oříšek, dřevité tóny

Základ

jantar, kůže, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Excellus – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Excellus – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Excellus – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Excellus – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář