Parfém Armaf High Street Elle – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf High Street Elle – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf High Street Elle – EDP 100 ml

High Street Elle byla vytvořena pro ženu, která si přeje být sofistikovaná, smyslná a okouzlující. Vůně se otevírá s krásnou kombinací pivoňky a citrusových esencí v její horní notě, než odhalí srdce, které spojuje ovoce se sladkou růží a opojným jasmínem. Základ tvoří uzemněný povrch díky ohromujícímu pižmu, exotickému pačuli a klasickému santalovému dřevu.

Složení parfému

Hlava

pivoňka, citrusy

Srdce

jasmín, růže, ovoce

Základ

pačuli, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf High Street Elle – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf High Street Elle – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf High Street Elle – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf High Street Elle – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář