Parfém Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml

Armaf High Street Midnight je příjemná, opojná vůně formulovaná pro ženy. Horní část se otevírá se šťavnatou vůní červeného pomeranče, smíchanou s různými dalšími čerstvými citrusovými tóny. Srdce zaujímá květinový přístup a zahrnuje zimolez, magnólii a osmanthus. Lze také detekovat ovocnější tóny, náznaky švestek a meruněk, které se pěkně spojí s předními tóny citrusů. Základ tvoří dřevitá vůně kašmírového dřeva v kombinaci s teplým pižmem a jantarem.

Složení parfému

Hlava

citrusy, červený pomeranč

Srdce

zimolez, osmanthus, magnólie

Základ

pižmo, jantar, kašmírové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář