Parfém Armaf High Street – parfémový olej 20 ml

  • Parfém Armaf High Street – parfémový olej 20 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf High Street – parfémový olej 20 ml

Armaf High Street je květinová a dřevitá vůně určená pro ženy. Hlava se otevírá šťavnatými citrusovými tóny v kombinaci se sladkou malinou. Vůně pak přechází do květinových akordů, srdce se sladkou vůní zimolezu v kombinaci s romantickou magnólií. Základ tvoří bohaté a jemné, hladké tóny kašmírového dřeva kombinované se smyslnou vůní pižma a jantaru. Tato vůně je skvělá kdykoli během dne, takže je skvělou volbou pro každou příležitost, ať už je to další den v kanceláři nebo romantická noc ve městě.

Složení parfému

Hlava

malina, citrusy

Srdce

magnólie, zimolez

Základ

pižmo, jantar, kašmírové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf High Street – parfémový olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf High Street – parfémový olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf High Street – parfémový olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf High Street – parfémový olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář