Parfém Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml

  • Parfém Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml

Le Parfiat Pour Femme z kolekce Le Parfiat je chyprově-květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny jasmínu, mandarinky a esence z květů hořkého pomeranče (neroli), poté přechází do čistě květinového srdce tvořeného konvalinkou, tuberózou a zimolezem. Kompozici uzavírá kombinace hřejivé ambry, pižma a pačuli.

Složení parfému

Hlava

jasmín, mandarinka, neroli

Srdce

zimolez, konvalinka, tuberóza

Základ

ambra, pačuli, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Le Parfiat Pour Femme – parfémový olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář