Parfém Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml

Zahalte se do měkké smyslnosti a intimity s Armaf Legesi Pour Femme. Tato dámská parfémovaná voda spojuje květinové, dřevité a pižmové tóny pro aroma, které okouzlí uživatele i každého, s kým přijdou do styku.

Složení parfému

Hlava

broskev, liči, bergamot, citrón

Srdce

skořice, jablko, jasmín, konvalinka

Základ

cedr, santalové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Legesi Femme – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář