Parfém Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml

Tato toaletní voda od společnosti Armaf je omamnou směsí kořeněných a dřevitých akordů. Armaf Magnificen  je vůně pro rafinovaného, ​​zdvořilého gentlemana, který rád otočí hlavu svým velkolepým gestem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

galbanum, bergamot, grapefruit

Srdce

jablko, koření, zázvor

Základ

vanilka, pižmo, pačuli, semiš, dřevo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Magnificent Homme – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář