Parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Mignon Black – EDP 100 ml

Mignon Black je okouzlující parfémovaná voda pro ženy. Vůně se otevírá čerstvou směsí bergamotu, broskve a citronu. V srdci okouzlující kytice jasmín, neroli, růže, zimolezu a lilie. Na závěr výrazná kombinace vanilky, pižma a santalového dřeva.

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón, broskev

Srdce

jasmín, neroli, růže, zimolez, lilie

Základ

vanilka, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Mignon Black – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Mignon Black – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Mignon Black – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář