Parfém Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml

  • Parfém Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml

Získejte svůdný a přepychový pocit s tímto intimním spojením tónů mandarinky, broskve, melounu a magnólie prokládaných extra květinovými tóny narcisu, tuberózy, jasmínu a lilie, které končí na nenapodobitelném základě směsi vanilky, černého rybízu a pižma.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, meloun, broskev, magnólie

Srdce

narcis, tuberóza, jasmín, lilie

Základ

černý rybíz, vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář