Parfém Armaf Niche Gold – EDP 90 ml

  • Parfém Armaf Niche Gold – EDP 90 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Niche Gold – EDP 90 ml

Zahalte se do luxusu a zdokonalení s opulentní a ohromující vůní Armaf Niche Gold, třpytivou dámskou vůní. Tento oslnivá parfémovaná voda nabízí květinové, gurmánské a aromatické akordy pro dekadentní a smyslnou vůni, která dává každému nositeli šanci cítit se jako známá osobnost.

Složení parfému

Hlava

osmanthus, šafrán, pomerančový květ

Srdce

med, jantar

Základ

vanilka, jantar, vetiver, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Niche Gold – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Niche Gold – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Niche Gold – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Niche Gold – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář