Parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

Odvážná a podmanivá vůně Opus Homme pro sofistikované a nedobytné muže. Svěží směs moderní a orientální vůně s ovocnými vrchními tóny splývajícími s horkými květinovými tóny a zakončená jemnou vanilkou a pižmovými tóny.

Složení parfému

Hlava

citrón, pomeranč, neroli, jablka

Srdce

kardamon, rozmarýn, levandule, muškátový oříšek

Základ

vetiver, fazole tonka, pačuli, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář