Parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml

  • Parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Peridot – EDP 90 ml

Obklopte své pulzní body sladkou vůní Armafa Niche Peridot. Tato unisex vůně se otevírá s tóny růžového pepře, hořkého pomeranče, mandarinky a petitgrainu. V srdci je bohatá škála pižma, zimolezu, tuberózy, ylang-ylang a jasmínu. Tyto vrstvy spočívají na základně tvořeném dřevinami, vanilkou, benzoinem a pačuli.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, hořký pomeranč, petitgrain, mandarinka

Srdce

pižmo, ylang-ylang, zimolez, tuberóza, jasmín

Základ

dřevo, vanilka, benzoin, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Peridot – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Peridot – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Peridot – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář