Parfém Armaf Pink Coral – EDP 90 ml

  • Parfém Armaf Pink Coral – EDP 90 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Pink Coral – EDP 90 ml

Armaf Niche Pink Coral je jedinečná květinová směs bergamotu a pomeranče s jasmínem a růží smíchané s podmanivými suchými vůněmi pačuli a pižma. Horní noty jsou pomeranč a bergamot; střední tóny jsou růže a jasmín; základní tóny jsou pižmo, pačuli, vetiver a vanilka.

Složení parfému

Hlava

pomeranč, bergamot

Srdce

růže, jasmín

Základ

pižmo, pačuli, vetiver, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Pink Coral – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Pink Coral – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Pink Coral – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Pink Coral – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář